Joygame

10.00 TL - 100.00 TL

Wolfteam Joypara Nedir?

Ülkemizde uzun bir süredir aktif olarak oynanan oyun softnyx tarafından geliştirildi. 2 farklı karakterle oyunculara sunulan oyun içeriğinde bir insan ve bir kurt rolü bulunuyor. Savaş ve gelişim rolünde etkili bir oyun olan wolfteam’da savaşarak gelir sağlanıyor. Elde edilen gelirler ise karakterinizi geliştirmek ve yeni savaşlarda kullanmak için harcanıyor. Pek çok ülkede fanatik oyunculara sahip olan wolfteam ülkemiz oyuncuları arasında da kendine iyi bir yer edindi. Destruction, death match gibi modları bulunan oyun içerisinde joypara denilen para birimi kullanılıyor. Joypara nasıl alınır, ne işe yarar ve nasıl kullanılır hakkındaki bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Joypara Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

Nakit para ile satın alınması mümkün olan joypara teknik ekipman almaya yarar. Joypara joygame içeriğindeki tüm oyunlarda kullanılma özelliğine sahiptir. İnternet üzerinden satışa sunulan joypara satışını uygun fiyatlarla sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz. Üyelik girişi oluşturmanın ardından istenilen miktarda joypara satın alınarak hesaba yükleme gerçekleştirilir. Oyuncular arası joypara transferi de yapılabilmesi oyunu ve joypara alımını daha heyecanlı hale getirmektedir.

Joypara Nasıl Kullanılır?

Joygame oyunları içerisinde oynanan diğer oyunların yanı sıra wolfteam oyunu için de kullanılır. Joypara için üyelik işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirdikten sonra satın alabilir ve aktif olarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Zaman zaman oyunlar içerisinde de joypara ücretsiz olarak oyuncuların kullanımına açılsa da oyun severlerin oyunda ilerlemeleri açısından ücretli olarak karakterlerini geliştirmeleri oyuna ara vermeden keyifle devam edebilmeyi sağlıyor.

Yorum Yapın


    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.