League of Legends

20.00 TL - 200.00 TL

Lol Riots Points Nedir?

Riot Games tarafından oluşturulan riot points; lol yani league of legends oyunu için bir ödeme aracıdır. Kısaltılmış hali rp olarak bilinir. Dostgame aracılığı ile satışa sunulan uygun fiyatlı riots points satın aldıktan sonra hesaplara yüklenerek kullanılmaktadır. Kullanım süreleri bir yıl geçerli olan paralar lol oyunu içerisinde karakterleri güçlendirmek adına kullanılmaktadır. Ganimet eşyası satın almak, totem görünümü, şampiyon, sihirdar simgeleri satın alınması farklı deneyimlerin league of legends oyununa katılması için önemlidir.

League of Legends Riot Points Satın Alma

Rekabete dayalı oyun dünyasında stratejik açıdan rol yapma heyecanını bir araya getiren çevrim içi oyunu olarak karşımıza çıkar. İki takımın karşılaştığı oyunda tasarımlar ve kendilerine has şampiyonlar bulunur. Farklı savaş alanları ve league of legends rp modları bulunur. Sık güncellenen içeriği sayesinde her seviyede oyuncuya hitap eder. Oyun içerisinde takılmadan devam etmenin yolu da riot points satın almaktan geçer. Oyun içi mağaza olarak gösterilen alışveriş imkanları bulunur. Oyun içerisinde kısa zamanda level atlamak için de riots points önem taşır.

Riots Points Fiyatları Nedir?

Dostgame aracılığı ile uygun fiyatlarla belirlenmiş tutarlarda riots points satın alabilirsiniz. Oyun keyfinin kesintisiz devamı için önemlidir. Savaş taktikleri geliştirmenin yanı sıra güçlü rekabet ortamının bulunduğu oyunda ileri seviyelere ulaşmak için riots points kullanılması gerekir.

Yorum Yapın